[Owasp-turkey] YNT: CTF v7 Çözümü

Yusuf ÇAKIR Yusuf.CAKIR at naksan.com
Thu May 10 15:36:02 UTC 2012


Bunu saymayız, yenisini bekleriz :)
Teşekkürler.
________________________________
Kimden: Onur Yilmaz [contact at onuryilmaz.info] adına owasp-turkey-bounces at lists.owasp.org [owasp-turkey-bounces at lists.owasp.org]
Gönderildi: 10 Mayıs 2012 Perşembe 00:14
Kime: OWASP-Turkey Chapter
Konu: [Owasp-turkey] CTF v7 Çözümü

Selamlar,

Yarışmayı kazanan arkadaşımız olmadığı için çözümü yayınladık, bir sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere.

http://www.youtube.com/watch?v=PJWxXyk571g

________________________________

Bu elektronik posta mesajı ve ekleri sadece gönderildiği kişi veya kuruma özeldir ve gizli bilgiler içerebilir. Eğer bu mesajı bir hata sonucu aldıysanız lütfen bu durumu gönderen kişiye derhal bildiriniz ve mesajı sisteminizden siliniz. Eğer doğru kişiye ulaşmadığını düşünüyorsanız, bu mesajın gizlenmesi, yönlendirilmesi, kopyalanması veya herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Internet iletişiminde güvenlik ve hatasız gönderim garanti edilemeyeceğinden, mesajın yerine ulaşmaması, geç ulaşması, içeriğinin bozulması ya da mesajın virus taşıması gibi problemler oluşabilir. Gönderen taraf bu tip sorunlardan sorumlu tutulmaz.

This e-mail message and any attachments are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you have received this message in error, please notify the sender immediately and delete it from your system. If you are not the intended recipient you are hereby notified that any dissemination, forwarding, copying or use of any of the information is prohibited. Internet communications cannot be guaranteed to be secure or error-free as information could be intercepted, corrupted, lost, arrive late or contain viruses. The sender therefore does not accept liability for any errors or omissions in the context of this message which arise as a result of Internet transmission.
-------------- sonraki b?l?m --------------
Bir HTML eklentisi temizlendi...
URL: <http://lists.owasp.org/pipermail/owasp-turkey/attachments/20120510/a0a67bc3/attachment.html>


More information about the Owasp-turkey mailing list